Seznam ponudb
13
13
13
900 768 €
(10 236 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
88 m²
Les Condemines, Le Landeron
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
88 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Le chantier a bien avancé ! Bien rare qui séduira autant les familles que les amateurs d'architecture raffinée.
Résidence "A l'Ombre du Tilleul" : ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
10 dni
Posodobljeno:
10 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Les Condemines, Le Landeron
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
Reference 5 Immobilier SA
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Reference 5 Immobilier SA
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi