SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 965 850 €
(14 455 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
136 m²
Lauterbrunnen

spalnicaatypical
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Willkommen zu Ihrem potenziellen neuen Zuhause! Sind Sie bereit, Ihre Träume zu verwirklichen?Nur noch 2 Wohnungen verfügbar!BEZUGSBEREIT: Winter 2026...

Ostalo
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

Lauterbrunnen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Raum & Zeit Immobilien AG

Podobni oglasi