SUPA24
Dnevna soba
Hiša in okolica; razgled
Dnevna soba
1 043 391 €
(16 303 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
64 m²
Chemin de la Cure, Lausanne

spalnicaatypical
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Cet appartement propose une belle pièce de vie lumineuse où la cuisine s'intègre harmonieusement au séjour,créant un espace convivial et fonctionnel. ...

Ostalo
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Chemin de la Cure, Lausanne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bernard Nicod | Lausanne Gare Vente

Podobni oglasi