SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
354 658 €
(4 433 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
80 m²
Bahnhofstrasse, Langenthal

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dieses attraktive Renditeobjekt überzeugt nicht nur durch seine hervorragende Lage, sondern auch durch eine ruhige, sonnige Umgebung in Waldnähe. Die ...

Ostalo
Starost oglasa: 42 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Bahnhofstrasse, Langenthal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi