SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
470 204 €
(4 702 € / m²)
Prodaja
6+
1
100 m²
Bahnhofstrasse, Langenthal

spalnica6+
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Willkommen zu Ihrem neuen Zuhause Diese herrliche 5.5-Zimmer-Wohnung befindet sich im idyllischen Kanton Bern in der begehrten Region Langenthal. Das ...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Bahnhofstrasse, Langenthal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi