SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
776 303 €
(7 057 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
110 m²
Route de la Poste, La Brillaz

spalnicaatypical
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez cette nouvelle promotion de seulement 9 appartements idéalement située entre Fribourg, Payerne, Bulle et Romont. Offrant un cadre de vie pai...

Ostalo
Starost oglasa: 63 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Route de la Poste, La Brillaz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Gérances Giroud SA

Podobni oglasi