SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 076 444 €
(13 127 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
82 m²
Kreuzstrasse, Kriens

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

BeschreibungHeller Wohnbereich mit Zugang zur TerrasseDer zentrale Wohn- und Essbereich dieser 4.5-Zimmer-Wohnung begeistert mit seiner Grosszügigkeit...

Ostalo
Starost oglasa: 211 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Kreuzstrasse, Kriens
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Anker & Family AG

Podobni oglasi