SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 275 666 €
(11 190 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
114 m²
Rütihaldenstrasse, Killwangen

spalnicaatypical
površina114 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese großzügige 2.5-Zimmer-Wohnung mit 114 m² Wohnfläche und 50 m² Terrasse überzeugt durch hohe Bauqualität, Fenster in alle Himmelsrichtungen und e...

Ostalo
Starost oglasa: 306 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rütihaldenstrasse, Killwangen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Switzerland | Sotheby’s International Realty

Podobni oglasi