SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
409 969 €
(4 767 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
86 m²
Route des Moulins, Isérables

spalnicaatypical
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Omnia Immobilier Valais a le plaisir de vous présenter ce beau 4.5 pièces situé au cœur du village paisible et tranquille d'Isérables à seulement 400m...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Route des Moulins, Isérables
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

OMNIA Martigny

Podobni oglasi