SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
682 879 €
(5 253 € / m²)
Prodaja
6+
1
130 m²
Via Plaun, Ilanz/Glion

spalnica6+
površina130 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese lichtdurchflutete Maisonette mit ca. 130 m² Wohnfläche ist derzeit vermietet und bietet somit sofortige Rendite, ideal für Investoren. Das Haupt...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Via Plaun, Ilanz/Glion
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES (Schweiz) AG Chur

Podobni oglasi