SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
759 981 €
(6 972 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
109 m²
Birenackerstrasse, Hunzenschwil

spalnicaatypical
površina109 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese 4.5-Zimmer-Wohnung in Hunzenschwil wird aktuell umfassend saniert und bietet nach Fertigstellung zeitgemässen Wohnkomfort in hellem und freundli...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 36 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Birenackerstrasse, Hunzenschwil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi