SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 174 507 €
(17 530 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
Zugerstrasse, Horgen

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Renovierte Wohnung mit Balkon und Nähe zum SeeDiese renovierte Wohnung vereint eine durchdachte Raumaufteilung mit einem gepflegten Wohnumfeld. Der mo...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Zugerstrasse, Horgen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi