SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
536 803 €
(9 418 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
57 m²
Ringwilerstrasse, Hinwil

spalnicaatypical
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ankündigung: Entkernte VerwirklichungAnkündigung: Entkernte 2.5-Zimmerwohnung zum fairen Preis im Zentrum von HinwilDiese attraktive 2.5-Zimmerwohnung...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

Ringwilerstrasse, Hinwil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADT INNOVA Immobilien und Verwaltungs AG

Podobni oglasi