SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
736 130 €
(6 573 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
112 m²
Zürichstrasse, Herzogenbuchsee

spalnicaatypical
površina112 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese stilvolle Neubauwohnung überzeugt mit einer zentralen Lage und einem durchdachten Wohnkonzept - ideal für Singles und Paare. Helle, lichtdurchfl...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Zürichstrasse, Herzogenbuchsee
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PREMIUM HOMES AG

Podobni oglasi