SUPA24
897 543 €
(8 159 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
110 m²
Schützenstrasse, Herisau

spalnicaatypical
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

«Drei Halden» - Wo Architektur, Natur und Wohnkomfort harmonisch verschmelzen.Im ruhigen und naturnahen Herisau entsteht mit dem Neubauprojekt «Drei H...

Ostalo
Starost oglasa: 63 dni
Posodobljeno: 63 dni

Lokacija

Schützenstrasse, Herisau
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

UrbanHome

Podobni oglasi