SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
758 122 €
(4 988 € / m²)
Prodaja
6+
1
152 m²
Rue Principale, Hérémence

spalnica6+
površina152 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans le charmant village d-Euseigne, au c-ur du Val d-Hérens, ce chalet offre un cadre de vie paisible et ensoleillé, sublimé par une vue dégagé...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Rue Principale, Hérémence
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Raiffeisen Agents immobilier

Podobni oglasi