SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 080 790 €
(11 009 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
189 m²
Route des Indivis, Hérémence

spalnicaatypical
površina189 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese neue Unterkunft befindet sich im Erdgeschoss eines exklusiven Chalets mit nur zwei Wohnungen und ist Teil des prestigeträchtigen Dixence Resort,...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorTuš kabinaLočeni wcHodnikKaminRazgledLeseni tramovi

Ostalo
Starost oglasa: 135 dni
Posodobljeno: 87 dni

Lokacija

Route des Indivis, Hérémence
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alp Real Estate SA

Podobni oglasi