SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 430 211 €
(10 072 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
142 m²
Chemin de la Vidéride, Grandson

spalnicaatypical
površina142 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Venez découvrir ce spacieux appartement de 4.5 pièces avec vue sur le lac situé dans un quartier résidentiel des Tuileries-de-Grandson.Situé dans un i...

Ostalo
Starost oglasa: 109 dni
Posodobljeno: 60 dni

Lokacija

Chemin de la Vidéride, Grandson
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bernard Nicod | Yverdon Ventes

Podobni oglasi