SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 481 873 €
(12 247 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
121 m²
Route de Rolle, Gilly

spalnicaatypical
površina121 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Duplex d'exception dans un bâtiment ancien, entièrement rénové en 2012 - 121 m² habitables, 52 m² d'espaces annexesSubtilement réinterprété lors d'une...

Ostalo
Starost oglasa: 28 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Route de Rolle, Gilly
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Courvoisier Immobilier SA

Podobni oglasi