SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
517 898 €
(6 093 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
85 m²
Maison-Neuve, Gibloux

spalnicaatypical
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Confort moderne dans un quartier calmeCet appartement de 3,5 pièces, situé au rez-de-chaussée d’un immeuble sans ascenseur construit en 1963, est actu...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaNadstropjePo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 259 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Maison-Neuve, Gibloux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

JG Immobilier

Podobni oglasi