SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 734 658 €
(20 408 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Parc Trembley, Genève

spalnica4
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Auf dem Gipfel von Petit-Saconnex gelegen, bietet die Residenz einen außergewöhnlichen Rahmen inmitten eines Parks, der Ruhe und Nähe zum Stadtzentrum...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaKuhinjski aparatiPametne napraveVarovanjeLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 74 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Parc Trembley, Genève
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FGP Swiss & Alps

Podobni oglasi