SUPA24
7 390 379 €
(26 680 € / m²)
Prodaja
6+
2+
277 m²
Rue Sillem, Genève

spalnica6+
površina277 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exceptionnel duplex à vendre dans l'immeuble « Clarté », seul et unique immeuble d'habitation en Suisse réalisé par l'architecte Charles Edouard Jeann...

Ostalo
Starost oglasa: 228 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

Rue Sillem, Genève
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Moser Vernet & Cie - Valorisations Immobilières

Podobni oglasi