SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
676 294 €
(7 351 € / m²)
Prodaja
3
1
92 m²
Alpweidstrasse, Flühli

spalnica3
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In Sörenberg liegt diese Wohnung umgeben von Bergen und frischer Luft. Schon beim Eintreten entsteht ein Gefühl von Ferien, das auch im Alltag bleibt....

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Alpweidstrasse, Flühli
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PREMIUM HOMES AG

Podobni oglasi