SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 292 179 €
(26 920 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
Foppa Trail, Flims

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Einmalige Gelegenheit: Ferienwohnung beim Stenna-Center der Weissen Arena in FlimsHier bietet sich Ihnen die Chance, eine wirklich besondere Ferienwoh...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Foppa Trail, Flims
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Swisslife

Podobni oglasi