SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
732 435 €
(5 507 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
133 m²
Amselstrasse, Flawil

spalnicaatypical
površina133 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese gepflegte Wohnung besticht durch ihre hohen, hellen Räume und einen durchdachten, originellen Grundriss, der vielfältige Einrichtungsmöglichkeit...

Ostalo
Starost oglasa: 159 dni
Posodobljeno: 147 dni

Lokacija

Amselstrasse, Flawil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SZ Immo

Podobni oglasi