SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
900 739 €
(9 383 € / m²)
Prodaja
5
1
96 m²
Im Gatter, Fällanden

spalnica5
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ruhig gelegene 5-Zimmer-Wohnung mit Balkon und TiefgaragenplatzDiese gepflegte 5-Zimmer-Wohnung an der Bodenacherstrasse 80 in Benglen überzeugt durch...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Im Gatter, Fällanden
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi