SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
321 642 €
(2 924 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
110 m²
Al Ri, Faido

spalnicaatypical
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Standort | UmgebungStandort: Calonico, Strèda par CalòniRegion: LeventinaLage: sonnig, ruhigGrundstückfläche: ca. 300 m2Wohnfläche: ca 110 m2Zimmer: 4...

Ostalo
Starost oglasa: 46 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Al Ri, Faido
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Podobni oglasi