SUPA24
1 587 084 €
(11 418 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
139 m²
Route du Petit Eysins, Eysins

spalnicaatypical
površina139 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dans un cadre privilégié, bénéficiant d'un environnement verdoyant au calme total, ce bel appartement neuf est distribué sur une surface de 139 m2 pon...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Route du Petit Eysins, Eysins
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bernard Nicod Nyon

Podobni oglasi