SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 457 607 €
(9 849 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
148 m²
Route du Petit Eysins, Eysins

spalnicaatypical
površina148 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VPI Courtage SA est ravie de vous présenter en exclusivité cet appartement duplex de 4.5 pièces d'une surface habitable d'environ 148 m² situé dans un...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Route du Petit Eysins, Eysins
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VPI COURTAGE SA

Podobni oglasi