SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 398 909 €
(10 440 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
134 m²
Twirrenstrasse, Eschenbach (SG)

spalnicaatypical
površina134 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Das Open House findet diesen Samstag, 23.05., von 10:00 bis 12:00 Uhr an der Twirrenstrasse 26 in 8733 Eschenbach statt. Sie sind herzlich eingeladen,...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

KadTuš kabinaLočeni wcLeseni podRazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Twirrenstrasse, Eschenbach (SG)
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ImmoMenu AG

Podobni oglasi