SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 325 213 €
(11 832 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
112 m²
Haldenstrasse, Embrach

spalnicaatypical
površina112 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ihr neues ZuhauseDiese sehr gepflegte und moderne 4.5-Zimmer-Erdgeschosswohnung an ruhiger Lage in Embrach überzeugt durch ihren hochwertigen Innenaus...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcLeseni podNaravna svetlobaPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 160 dni
Posodobljeno: 116 dni

Lokacija

Haldenstrasse, Embrach
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Rizzo Immobilien GmbH

Podobni oglasi