SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 985 730 €
(12 648 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
157 m²
Trachslauerstrasse, Einsiedeln

spalnicaatypical
površina157 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Hochwertige Attika Maisonette mit Alpine Chic CharakterEingebettet in die grüne, ruhige Umgebung von Trachslau erwartet Sie diese aussergewöhnliche At...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Leseni podPametne napraveLočeni wcVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Trachslauerstrasse, Einsiedeln
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi