SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 079 989 €
(8 640 € / m²)
Prodaja
6+
2+
125 m²
Berenbachstrasse, Dürnten

spalnica6+
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ruhe, Licht und Wohnkomfort vereintAn ruhiger und naturnaher Lage bietet diese gepflegte Liegenschaft ein Zuhause mit Wohnqualität. Lichtdurchflutete ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Berenbachstrasse, Dürnten
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VZ VermögensZentrum

Podobni oglasi