SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 344 410 €
(16 168 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
145 m²
Am Stadtrand, Dübendorf

spalnicaatypical
površina145 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ein Zuhause mit Weitblick und modernem WohnkomfortDiese stilvolle 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung in Dübendorf vereint modernes Wohnen, hochwertige Materi...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Am Stadtrand, Dübendorf
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Anker & Family AG

Podobni oglasi