SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
992 659 €
(12 106 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
82 m²
Oberer Brühlweg, Dornach

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3.5-Zimmer-Wohnung mit weitläufigem Balkon in DornachIm 1. Obergeschoss des Neubauprojekts Hofgarten Dornach erwartet Sie eine moderne 3.5-Zimmer-Eige...

Ostalo
Starost oglasa: 29 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Oberer Brühlweg, Dornach
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

welcome home immobilien AG

Podobni oglasi