SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
964 253 €
(7 475 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
129 m²
Place de la Poste, Develier

spalnicaatypical
površina129 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RETROUVEZ TOUS NOS BIENS SUR NOTRE SITE INTERNET, WWW.NEU-IMMO.CHModerne et confort pour cet attique de 4.5 pièces sur une surface de 129 m² avec sa p...

Ostalo
Starost oglasa: 33 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Place de la Poste, Develier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NEUSCHWANDER IMMOBILIER SÀRL

Podobni oglasi