SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 845 718 €
(18 359 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
155 m²
Talstrasse, Davos

spalnicaatypical
površina155 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Willkommen zu Ihrem neuen Zuhause im Herzen von Davos Platz: Diese elegant möblierte 4.5-Zimmer Wohnung erstreckt sich über eine gesamte Etage im 1. O...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Talstrasse, Davos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi