SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 214 523 €
(21 293 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
104 m²
Guggerbachstrasse, Davos

spalnicaatypical
površina104 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Freuen Sie sich auf Ihre neue, grosszügige 3.5-Zimmer-Dachgeschossferienwohnung an zentraler Lage in Davos. Je nach Standort innerhalb der Wohnung gen...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledPralni strojKadTuš kabinaLočeni wcLeseni pod

Ostalo
Starost oglasa: 146 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Guggerbachstrasse, Davos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DEFLORIN AG

Podobni oglasi