SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
890 409 €
(20 707 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Dorfstrasse, Davos

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese heimelige 2-Zimmer-Wohnung im Erdgeschoss liegt in einem ruhigen Wohnquartier ( 30er Zone ) angrenzend an die Grünzone. Sie ist somit der ideale...

Ostalo
Starost oglasa: 220 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Dorfstrasse, Davos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Swisslife

Podobni oglasi