SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 201 857 €
(17 901 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
123 m²
Crans-Montana

spalnicaatypical
površina123 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situées sur le haut plateau ensoleillé de Crans-Montana, les Résidences du Guépard bénéficient d'une exposition plein sud et offrent un panorama grand...

Ostalo
Starost oglasa: 66 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

Crans-Montana
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Naef Prestige | Knight Frank Crans-Montana

Podobni oglasi