SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 932 121 €
(10 111 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
290 m²
Crans-Montana

spalnicaatypical
površina290 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ce magnifique appartement construit en 2008 de 4.5 pièces ski in/ski out situé dans le quartier de Vermala vous offrira tout le confort dont vous aure...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Crans-Montana
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Naef Prestige | Knight Frank Crans-Montana

Podobni oglasi