SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 428 559 €
(16 983 € / m²)
Prodaja
5
2+
143 m²
Chemin de Ruth, Cologny

spalnica5
površina143 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

COLOGNY, LA GRADELLE: Nous proposons à la vente ce confortable 5 pièces de 143 m2 PPE avec balcon et vue parc, au 3ème étage d'un immeuble de 2013.L'a...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorLočeni wcVarovanjePo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Chemin de Ruth, Cologny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Beaulieu Immobilier

Podobni oglasi