SUPA24
6 765 789 €
(16 914 € / m²)
Prodaja
6+
1
400 m²
Route de Thonon, Collonge-Bellerive

spalnica6+
površina400 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Route de Thonon, Collonge-Bellerive
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VPI COURTAGE SA

Podobni oglasi