SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 317 227 €
(11 454 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
115 m²
Via Roncone, Collina d'Oro

spalnicaatypical
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Rif. 2029T - Ticova immobiliare propone in appartamento di 4.5 locali in vendita in Collina d'Oro, in storica residenza, completamente ristrutturato s...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Via Roncone, Collina d'Oro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CP 1513

Podobni oglasi