SUPA24
4 654 821 €
(18 254 € / m²)
Prodaja
6+
1
255 m²
Via Collina d'Oro, Collina d'Oro

spalnica6+
površina255 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vendesi nuovo, moderno appartamento di lusso con vista lago 5,5 locali, Montagnola, Collina d'Oro.Appartamento di 5,5 locali in vendita, situato nella...

Ostalo
Starost oglasa: 277 dni
Posodobljeno: 129 dni

Lokacija

Via Collina d'Oro, Collina d'Oro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Podobni oglasi