SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 605 849 €
(9 908 € / m²)
Prodaja
6+
2+
263 m²
Via Minigera, Collina d'Oro

spalnica6+
površina263 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Montagnola (Collina d'Oro), in prestigiosa zona residenziale, molto tranquilla e soleggiata, a ca. 5 km dal centro di Lugano e a soli 1.3 km dalla ...

Ostalo
Starost oglasa: 306 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Via Minigera, Collina d'Oro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Sequoia Consulting Sagl

Podobni oglasi