SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 842 629 €
(11 034 € / m²)
Prodaja
5
2+
167 m²
Route de Choulex, Choulex

spalnica5
površina167 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ChoulexAu coeur du village de Choulex, dans la campagne genevoise au sein d'un environnement résidentiel calme et recherché, cet appartement de 5 pièc...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Route de Choulex, Choulex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Steinwender Sàrl

Podobni oglasi