SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 283 494 €
(10 106 € / m²)
Prodaja
4
1
127 m²
Route des Jurets, Choulex

spalnica4
površina127 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Promotion: 11, route des Jurêts à ChoulexSitué au centre du village de Choulex, face à la zone agricole, cet immeuble d'architecture classique offrira...

Ostalo
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

Route des Jurets, Choulex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ELUCIMMO SA

Podobni oglasi