SUPA24
2 728 140 €
(12 234 € / m²)
Prodaja
6+
2+
223 m²
Route de Chêne, Chêne-Bougeries

spalnica6+
površina223 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Cet appartement en duplex de 6 pièces offre une surface habitable de 223 m² au sein de la résidence \Le Vallon\ qui offre un cadre de vie calme et séc...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Route de Chêne, Chêne-Bougeries
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Naef Immobilier Genève

Podobni oglasi