SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
971 830 €
(7 966 € / m²)
Prodaja
6+
2+
122 m²
Le Gottau, Châtel-Saint-Denis

spalnica6+
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

En un coup d’œil• 122 m² PPE au 4e étage avec ascenseur• Appartement traversant, lumière naturelle toute la journée• Grand espace de vie ouvert (cuisi...

Ostalo
Starost oglasa: 44 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Le Gottau, Châtel-Saint-Denis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Gérance C SA

Podobni oglasi